1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Adminlerin ve kullanıcıların isimlerini trolleyen kullanıcılar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ismail tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,

Küçük bir konuyu sizlere duyurmak istiyorum bu iş sahtekarlık işidir milleti ekliyor milletin ben adminim die şifresini çalıyor die bilgiler geldli Prozacc'dan.
    Buna artık bir son vermek gerekiyor arakdaş daha doğrusu ırz düşmanı bu şahız yaptığı son hakaretten dolayı ets2mp'de kalıcı süreylen yasaklandı daha sonra banını kaldırmadıkları için milletin ismiyle dolaşmaya başladı. aşağıdaki şahıs budur sizden istenilen sadece bu kişiyi steam'da şikayet etmeniz biliyorum yeterli olmayacaktır ama tam 2 haftadır belkide daha fazla.. kullanıcıların adminlerin isimlerini trollüyor sakın benim oluğumu anlamayın ben asla ve asla profil bilgilerimi gizlemem hem zaten neden gizleyeyim ki?
    Şikayet edeceğiniz kulanıcının profili
    > http://steamcommunity.com/profiles/76561198119239168

Birtek bende değil, diğer adminlerinde ben sadece KacaKTV facebook editor olduğum için banını kaldırmadığımız için benide trolluyor beni trollemesinin amacı bu zaten.

Zaten bunu daha önce duyurmuşlardı, sadece tekrardan hayata geçirmek için ben duyuruyorum.

Desteğiniz ve vereceğiniz engel için şimdiden teşekkürler.

Onur 01 bunu beğendi.
  2. omer584

omer584
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Daha adımı bile düzgün yazamamış :D Bu adam benim adımla trollük yapsa ne yazar 8--)

alikurtulus ve Deniz Gokcen bunu beğendi.
  3. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Buradaki tek pozitif noktaya değineyim, adminimiz ömer şikayetçiydi hep kaçak'ı taklit ediyorlar beni eden yok diye. Buyursun onuda taklit edenler var artık :P @omer584

eagle1903, Charles ve EmreTR bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben sadece KacaKTV facebook editorum başka yetkim yok adam beni admin sandı banını kaldırmadım die benide trollüyor.

5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ismail kardeş bende sana darıldıldıydım neden sürekli isteklerimi kabul etmiyor birde adını gizledi diye :D

6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen beni hiç eklemedin ki? :D adımı hayatta gizlemem ben benim ismim 1 yıldır S.PLH ismail arada ise Genç Lojistik I ismail olur sen sadece forum özel mesaj ile konuştuk senle :D

opel57 bunu beğendi.
  7. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Konuyu genele açsaydın daha iyi olurdu bence.

8. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ya arkadaş her online oyunda herzaman yazilyo adminler şifre istemez diye kim kalkıp da şifre vercek bunlara brakın coluk cocuk eğlensin la bayram da gelin bende şifremi vercem 1 gunluğe :D

9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Prozacc'i bilirmisin bilmem ama bildiğime göre ya onu yada onun bi arkadaşını eklemişler KacaKTV adında sonra hesabının şifresini falan istemiş. yani bu durumlarda tepkili olmak lazım benim ets2mp'id 533 aklınızda bulunsun sonra o benim die bir sorun olmasın zaten o arkadaş ban geçmişi uzunluğundan banlandı galiba bayağı uzundu benim gördüğüm kadarıyla

10. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yaw arkadaş ben niye şifre verim admin kim Mesela Kacaktv kim admin mu oyunda kufur mu etim hakaret mu yanliş bi şey mu akıl var mantık var niye şifre verim gereken neyse onu yapsın !!!

Çoban Yıldızı bunu beğendi.