1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Acc desteği hakkında

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve Memur34 tarafından 24 Nisan 2022 başlatılmıştır.

1. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Merhaba arkadaşlar ben ets 2 de g_acc 10 kodunu yazıyorum fakat öndeki araca yaklaşınca otomatik fren yapmıyor çözümünü biliyor musunuz?

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    1.44 sürümü daha beta aşamasınsa olduğu için bu tip sıkıntılar olabilir gelecekteki güncellemeleri beklemeni öneririm ki zaten şuan pek kullanışlı bir özellikte değil kendi kafasına göre fren yapıyormuş veya önündeki aracı görmüyor vs çok sıkıntıları var.

3. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    1.44'te gelecek o konsol kodu. İzlediğim kadarıyla acc 10 yeterli gibi görünüyor ama online da 15-20 arası yapılabilir.

38 KAYSERİLİ 38, Razor3214 ve Cemsnbc bunu beğendi.
  4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence araca göre kendisi otomatik ayarlaması lazım ve ayarlar menüsüne eklenmesi lazım ki bizde kendimiz manuel ayarlama yapabilelim.