1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Abimin kalıcı banı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mert Pro Killer tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    abimin kalıcı ban yedi videoda çekiyor kaldırırmısınız.

2. ReD*Eagle[TR]

ReD*Eagle[TR]

31
    24
    12
    50
    Volvo
    abini site banlamadı oyun banladı perma ban yani süresiz ban yemişse işi zor ama değilse günlük ban yemişse kontrol etsin http://ban.ets2mptr.com/ kontrol edebilir yardım edebildiysem ne mutlu bana

3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban ile bu site ilgilenmiyor. ets2mp.com'a girip Ban Appeal kısmına banın kaldırılması için istekte bulunacaksınız. Açıkçası kabul edeceklerini sanmıyorum, süresiz banı kaldırılan pek kimse görmedim.

4. Volvocuu

Volvocuu
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    12
    0
    0
    banı neden yemiş?

5. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    ama bu site oyunun sitesi değilmi karışır

6. ReD*Eagle[TR]

ReD*Eagle[TR]

31
    24
    12
    50
    Volvo
    sana vermiş olduğum şeyde steamıd64 burdan öğrenebilirsiniz yazısına tıkla ve karşına tekrar bi sayfa çıkacak ve orda convert le sistemi var abindeki steamde profil sayfasında düzenleme kısmına geçtikten sonra aşağıda bi özel bağlantı alanı bulcaksın orda birşey yazıyor olmalı onu oraya gircen ve convert etcen ven abinin oyundaki adını ve ıd64 olaması ile berarber birkaç ıd daha var sen 64ü olanı alacan ve sana ilk verdiğim adreste yazacan kopyala yapıştırda yapabiliyorsan yap sonra kontrol et de dediklerim hepsi doğrudur dikkatli oku yaparsın karışık gibi geliyor olabilir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.