1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 3 Günlük Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Enes DGN tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EnesDGN

EnesDGN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun içinde 3 harfli bir kelime yüzünden oyun içi ve forumdan 3 gun uzaklastırıldım.Tamamen basit bir olaydı ve devlet meselesı haline getirildi.Demek istediğim Bundan SONRA ETS2 Oyununu Oyuncuların yapmıs oldugu hataları ,yasakları,vs reportlamak olucak.Kimsenin yanlışına denk gelmeyim.Oyun bana bunu ögretti.Bu sırada yabancı Türk adminler Örnek:KacakTV cok insafiyetli banlar atıyolar ama Yabancı adminler tamamen TÜRKİYE diye ban sürelerini abartıyolar.Kimse inkar etmesin.Türk oyunculara inanmaz...

Saygılarımla

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Olayın Türk olmakla alakası yok, raporlara ben bakamazsam adminler "küfür" ibaresini görünce standart 3 gün ban atıyor ayrıca o polis nickiyle oyuna girersen direkt perm yersin, bir zahmet kuralları okuyun sonra yine adminler bize düşman konusu gelmesin.

3. EnesDGN

EnesDGN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Özgür bende kaç yas buyuksun bılmıyorum ama 21 yasındayım oyunda coluk cocuk bıraz fazla olabılır turkiye nın adını yabancılara yanlıs anlatabılır her neyse.3 gun ban atmıs yabancı admının bırı philip adı ban ıtırazı yaptım adam bakma zahmetı bıle gostermemıs saten 23.00 banım kalkıcak ban itirazı ticketım hala gorulmeyı beklıyor .İşin gerçekleri bunlar malesef

4. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Takılma fazla böyle şeylere. Çok fazla oyuncu var önüne gelenler ceza yiyor. Ne kadar küçük hata olsa bile ceza alıyorsunuz malesef.

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ocak 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.