1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım 1.server hız limiti

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve rs0505 tarafından 14 Mart 2023 başlatılmıştır.

1. rs0505

rs0505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,
    1. serverda oynarken 90 limiti geçemiyorum fakat beni sollayıp geçen oyuncuları görüyorum.Bu nasıl oluyor?Maksimum hız limiti 90 iken onlar daha hızlı nasıl gidebiliyor.Pingim 60 olmasına rağmen ve kendi dorsemi(boş) taşımama rağmen bazen benden hızlı gidiyorlar.Bu limiti 110 yapma gibi bir durum var mı?

2. AslenKral

AslenKral
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Selamlar.
    Oyuna ilk başladığımda benim de başıma gelmişti bu olay :) oyunu hakkıyla oynamaya çalışıyorum o dönem, pandemideyiz zaman bol. Uzun yollar kovalayarak ordan oraya derken almanyaya ulaştım. daha önce ki ülkelerdeki işlerde yürüyüp giderlerdi yanımdan ama almanya otoyollarından limit yüksek demekki diye düşünmüştüm orada 110 lara ulaşınca :)

Uzun lafın kısası ;

wot sözleşmelerinin hız sınırı 90 km dir. serbest piyasa ya da yük piyasasından iş almalısınız 110 km hız yapabilmek için. Keyifli sürüşler.

rs0505 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. rs0505

rs0505
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    galiba yazımı okumadınız :) kendi satın aldığım dorsem ile yolculuk yapıyorum wot sözleşmesi yapmıyorum.Fakat 90 km hız limitini geçmiyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

AslenKral bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kendi single player oyununuzda ayarlar kısmında hız limiti kutucuğu tikli ise işareti kaldırın.
    Multiplayer oyunda (TruckersMP) aracınız emniyetli bir yerde duruyorken klavyede tab tuşuna basın ve sağ fareye tıklayarak fare imlecinizi görünür hale getirin. Tab tuşuna bastığınız zaman açılan pencerede sol alt köşedeki dişli çark gibi görünen kısma tıklayın, açılan ayarlar penceresinde, ortadaki Game sekmesinde bulunan Enable speed limiter kutucuğundaki onay işaretini (tiki) kaldırın. Apply ve OK diyerek onay verin ve pencereleri kapatın. Esenlikler dilerim.

rs0505, Razor3214, Korhan ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. rs0505

rs0505
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    teşekkürler

hoca33 2 bunu beğendi.