1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 1.18 Güncellemesinde İlk Hata!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Angelus tarafından 14 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Angelus

Angelus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili

Bugün 1.18 güncellemesiyle birlikte Mercedes lisanslandı ve Yeni MPIV geldi ama hatası nedir???
    -Sol Ayna Önde Ve Büyük Aynanın Tamamımı Görünmüyor [Ama Beta Olduğu İçin İlerde Düzeltilebilir]

2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bence Aracın Kabın Darlığındandır. :)

3. Muhammed_Tzr

Muhammed_Tzr
    Plaka

28
    82
    32
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Test Videolarindada Aynıydı Yani Araç darligindandir Mecburen Diğer aynayı acman lazim

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Öncelikle bu bir beta sürüm, hataların olması kadar doğal birşey yok. Fakat bahsettiğiniz hatayı tam olarak anlayamadım? Eğer aynanın yarısının gözükmesinden bahsediyorsanız kabin ayarlarından kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. (Koltuğu geriye alarak)

FSWS bunu beğendi.
  5. ClioCin

ClioCin
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

177
    220
    165
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bu bir hata değil tasarım şekli böyle. Bana az bir görüş yetiyor o yüzden pek bir sorun yok benim açımdan.

6. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bu hata mı ? bir dakika senin kabin ayarından haberin mi yok :) İlk bindiğin araçta ne yaparsın ? Aynalar kontrol edilir. Koltuk ileri geri alınır vs vs. peki sen bunları yapmadan mı sürüyosun bi aracı :D bunu hata bilme bence kabin ayarını yap

benim araç içten

7. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.538
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    öncelikle yeni sürüm hayırlı olsun - ayna konusunda bende birşeyler söylemek istiyorum - mp4 ile alakalı değil - konusu açıldığı için aklıma geldi iveco hı way de sol aynalar daha geride sağ aynalar ise tam çerçeveyle yapışık gerçektede böylemi bilmiyorum hayatımda çıplak gözle hiç hı way görmedim - şimdi dikkat ettiyseniz hı way deki kokpit şöförün pozisyonu hafif yamuk yani çapraz bu başka herhangi bir tırda olmuyor bu çaprazlık bunun nedenide yan camda tam camın ortasında bir direk var camı ikiye ayırmış scs de aynayı direğin gerisine koymuş halbuki ileriye koysaydı (ki sağ aynada ileriye koymuş) kokpit pozisyonu görüş açısı tam düz olurdu - sırf bu yamukluk yüzünden beğendiğim halde hı way kullanamıyorum çünkü her gördüğümde tik geliyor bana neden düz değil diye ve hemen scania alıyorum - peki scs neden 1 senedir bunu düzeltmiyor iveco straliste (eski ivecoda) bu sorun vardı ve aynayı bir tık ileri alıp düzeltmişlerdi neden hı way'de düzeltilmiyor ? mp4 teki olay biraz farklı hı way'deki gibi değil sorun - mp4 görüş açısı dümdüz sadece ayna bir tık geride kalmış ön cama doğru bir tık ileri alınır düzelir - hı way'deki sorun çok daha farklı camın ortasında bir direk var çünkü - neyse biraz uzun oldu yazı ama ayna konusunu görünce bende bir sorunu paylaşayım dedim.

8. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Koltuk ayarlarından düzeltebilirsin , bodyguard iveco stralisten bahsetmiş hi-way zaten fazla özenle yapılmadı gibi geliyor bana zaten 3 kabinden sadece 1i var yataksız ve kısa yataklı kabin yok o yüzden bu sorun olabilir ama ben hi-way sürerken öyle bir yamukluk gözüme çarpmıyor zaten sağ aynayı kullanmam , ama sağ ayna araca daha yakın sol aynaya göre onu farkettim